Kolik slov si denně vyměníme? Komunikujte online

Jak na spolupráci v digitálním prostředí?

A tentokrát bychom měli muže v jejich postoji ke komunikaci a sdílení v digitálním prostředí podpořit. Pokud se naučíte spolupracovat s ostatními pomocí digitálních technologií, získáte tím nejen danou kompetenci, ale především úžasný prostor, který toho opravdu dost umí a kde nebudete sami. 

To znamená, že můžete vytvářet a sdílet dokumenty společně, navzájem si je komentovat, barevně odlišovat nebo navrhovat úpravy, který druhý může nebo nemusí přijmout.Nastavením sdíleného kalendáře s dalšími uživateli lze navrhnout vhodné termíny pro schůzky, aniž by dotyčný musel složitě poptávat ostatní. Kalendář pomůže i v osobním životě – jednoduše a přehledně máte průřez časovými možnostmi vaší rodiny nebo přátel. 

Komunikovat a spolupracovat online zvládnete u vy

Na první pohled se to může zdát těžké a třeba si i říkáte, že se to nikdy nenaučíte (to jsme si mysleli i když jsme poprvé jeli na kole nebo se začali učit vařit). A možná, že raději zůstanete u svého nástěnného kalendáře s motivem Ladových zimních obrázků, ale také možná si pustíte naše video, kde se krok po kroku všechno naučíte, a tak jako Martina – hlavní hrdinka – budete překvapeni, jak je digitální sdílení jednoduché a efektivní. 


Ing. Petr Tsironis Digitální identita Digitální technologie Digitální kalendář Digitální kancelář Digitální kompetence Digitální výuka Digitální vzdělávání